Postup do semifinále 2015 - 2. výběrové kolo soutěže - 27.3.2015

1. kategorie - semifinalisté

1. kategorie - 6 - 9 let


  1.  Veronika Ptaková (9 let) - Havířov
  2.  Kristýna Baláková (9 let) - Těrlicko
  3.  Michal Trojanowski (7 let) - Vítkov
  4.  Nicol Pattarello (8 let) - Křelov
  5.  Samuel Bogumský (9 let) - Havířov
  6.  Alena Krepková (9 let) Orlová
  7.  Tereza Ranglová (6 let) - Havířov
  8.  Johana Žofie Muchová (5 let) - Havířov

2. kategorie - semifinalisté

2. kategorie - 10 - 12 let


  1.  Anna Janulek (10 let) - Jastrzebie Zdrój
  2.  Sára Kanioková (10 let) - Přerov
  3.  Dominika Filipek (10 let) - Jastrzebie Zdrój
  4.  Aneta Schabjuková (10 let) - Havířov
  5.  Nela Třetinová (11 let) - Valašské Meziříčí
  6.  Maria Krepková (10 let) - Orlová
  7.  Jan Šobra (11 let) - Havířov
  8.  Lada Šindelová (11 let) - Havířov
  9.  Nikol Indráková (11 let) - Havířov

3. kategorie - semifinalisté

3. kategorie - 13 - 15 let


  1.  Nela Gaziová (13 let) - Havířov
  2.  Michaela Janáčová (13 let) - Ostrava
  3.  Diana Murínová (14 let) - Ropice
  4.  Sára Koryčánková (15 let) - Olomouc
  5.  Adéla Demlová (13 let) - Kopřivnice
  6.  Jana Háziová (13 let) - Havířov
  7.  Michaela Řepecká (13 let) - Havířov
  8.  Kristýna Kolárová (15 let) - Havířov
  9.  Eliška Reichenbachová (15 let) - Český Těšín
10.  Adina Večeřová (15 let) - Havířov
11.  Ivana Paloszová (13 let) - Havířov
12.  Helena Hřívová (15 let) - Baška
13.  Nikola Muchová (15 let) - Havířov

4. kategorie - semifinalisté

4. kategorie - 16 a více let


  1.  Veronika Schrottová (22 let) - Dolní Křemelná
  2.  Natalia Matuszewska (18 let) - Jastrzebie Zdrój
  3.  Piotr Wdowczyk (13 let) - Jastrzebie Zdrój
  4.  Henryk Molin (19 let) - Český Těšín
  5.  Veronika Kopecká (27 let) - Štěpánov u Olomouce
  6.  Miroslav Macáš (18 let) - Vítkov
  7.  Karin Měrková (16 let) - Havířov
  8.  Sára Pokorná (17 let) - Havířov
  9.  Lucie Šustková (18 let) - Spálov
10.  Nikola Bártová (23 let) - Olomouc
11.  Helena Cemerková (18 let) - Třinec
12.  Marek Bulava (25 let) - Havířov
13.  Michaela Šanovská (20 let) - Mostkovice (náhradník za nezúčastněné)
14.  Dominika Píšová (17 let) - Havířov (náhradník za nezúčastněné)

Renáta Bocková (16 let) - Návsí (nemůže se zúčastnit semifinále)
Michale Nogolová (16 let) - Havíov (nemůže se zúčastnit semifinále)

V porotě zasednou profesionální hudebníci z Havířova a okolí:

Tomáš Kovalčík - předseda poroty
Iveta Kočí Palkovská
Danuše Starečková
Jiří Bořuta
Pavel Baumgartner