Postup do semifinále 2016 - 2. výběrové kolo soutěže - 26.2.2016

1. kategorie - 6 - 9 let


  1.  Dorota Jadrná (8 let) - Havířov
  2.  Adam Světlík (8 let) - Havířov
  3.  Victoria Pustelak (8 let) - Jastrzebie Zdrój
  4.  Viktorie Vališová (9 let) - Havířov
  5.  Lucie Gatnarová (9 let) - Havířov
  6.  Alena Krepková (9 let) Orlová
  7.  Klára Matušínská (7 let) - Český Těšín
  8.  Nicol Pattarello (9 let) - Křelov
  9.  Sebastian Jati (8 let) - Hukvaldy
 10.  Viktória Šišková (7 let) - Turčianské Teplice
 11.  Natália Šišková (9 let) - Turčianské Teplice
 12.  Natália Lettrichová (8 let) - Turčianské Teplice

2. kategorie - 10 - 12 let


  1.  Anna Janulek (10 let) - Jastrzebie Zdrój
  2.  Samuel Bogumský (10 let) - Havířov
  3.  Sofia Michalopulu (12 let) - Horní Bludovice
  4.  Nikol Indráková (12 let) - Havířov
  5.  Aneta Schabjuková (11 let) - Dolní Datyně
  6.  Kateřina Kapková (12 let) - Šternberk
  7.  Izabela Jati (11 let) - Hukvaldy
  8.  Lada Šindelová (12 let) - Havířov

3. kategorie - 13 - 15 let


  1.  Agnieszka Brzykcy (13 let) - Jastrzebie Zdrój
  2.  Kristina Oravčíková (14 let) - Prostřední Suchá
  3.  Michaela Řepecká (14 let) - Havířov
  4.  Patrik Hotař (14 let) - Horní Žukov
  5.  Adéla Ferencová (13 let) - Karviná
  6.  Klára Hromádková (15 let) - Brno
  7.  Martin Kapek (13 let) - Šternberk
  8.  Ivana Paloszová (14 let) - Havířov
  9.  Michaela Janáčová (14 let) - Ostrava
10.  Dominika Kováčová (13 let) - Turčianské Teplice
11.  Adriana Habrdová (12 let) - Turčianské Teplice

4. kategorie - 16 a více let


  1.  Natálie Čtvrtková (16 let) - Havířov
  2.  Adéla Demlová (14 let) - Kopřivnice
  3.  Jan Kotek (18 let) - Havířov
  4.  Piotr Wdowczyk (14 let) - Jastrzebie Zdrój
  5.  Nikola Muchová (16 let) - Havířov
  6.  Dominika Píšová (17 let) - Havířov
  7.  Petr Zakrzewski (16 let) - Karviná
  8.  Karin Měrková (17 let) - Havířov
  9.  Sára Koryčánková (16 let) - Olomouc
10.  Silvia Pavolková (17 let) - Turčianské Teplice
11.  Barbora Kopecká (16 let) - Turčianské Teplice

Video ukázka z 1. VÝBĚROVÉHO KOLA SOUTĚŽE TALENT 2016 - 19. února 2016 v KD Radost