Termíny a pravidla 2015

Soutěž je rozdělena do čtyř věkových kategorií:

  1. kat. – 6 – 9 let
  2. kat. – 10 – 12 let
  3. kat. – 13 – 15 let
  4. kat. – 16 – a více let

13. března 2015 od 10.00 hodin

1. výběrové kolo soutěže – základní výběr přihlášených soutěžících

Zpěv bez jakéhokoliv doprovodu či podkladu, výběr dvou libovolných písní
Místo konání:  KD Radost, ul. Alšova 11, Havířov

Přihlášení do prvního výběrového kola soutěže

I. KAT. 6 - 9- LET II-KAT. 10 -12 LET III-KAT. 13 -15 LET IV-KAT.16 a více LET
1. Veronika Ptaková 1. Anna Janulek 1. Nela Gaziová 1. Michaela Nogolová
2. Markéta Látalová 2. Sára Kanioková 2. Michaela Janáčová 2. Barbara Světlíková
3. Jana Fojtíková 3. Mercedes Muchová 3. Kristýna Korčová 3. Veronika Schrottová
4. Adéla Valošková 4. Kateřina Lebedová 4. Diana Murínová 4. Natalia Matuszewska
5. Renáta Gagolová 5. Lucie Macurová 5. Agnieszka Brzykcy 5. Piotr Wdowczyk
6. Kristýna Baláková 6. Lucie Zielonková 6. Natálie Pikusová 6. Henryk Molin
7. Michal Trojanowski 7. Jana Pulková 7. Sára Koryčánková 7. Petra Dudová
8. Nicol Pattarello 8. Valerie Váňová 8. Klára Klimšová 8. Michaela Šanovská
9. Bára Seidlová 9. Dominik Filipek 9. Adéla Demlová 9. Alexandra Gondeková
10. Tereza Režňáková 10. Tereza Pěgřimová 10. Jana Niemczyková 10. Veronika Kopecká
11. Samuel Bogumský 11. Julia Noszczyk 11. Jana Háziová 11. Kristýna Konečná
12. Daniela Háziová 12. Aneta Schabjuková 12. Kalina Sobczyk 12. Barbora Puzoňová
13. Tereza Bohušová 13. Luna Morrilas 13. Petr Zakrzewski 13. Dominika Píšová
14. Anička Bagárová 14. Tereza Pyreňová 14. Aneta Ruszoová 14. Miroslav Macáš
15. Albert Večeřa 15. Julia Kwieć 15. Tereza Kubálková 15. Nikol Pulková
16. Laura Muchová 16. Kateřina Kopásková 16. Janina Ptaková 16. Ladislav Pompa
17. Alena Krepková 17. Zuzana Nešporková 17. Michaela Řepecká 17. Karin Měrková
18. Tereza Ranglová 18. Nela Třetinová 18. Stella Tedesco 18. Renáta Bocková
19.Johana Žofie Muchová 19. Natálie Siváková 19. Tereza Bagárová 19. Sára Pokorná
20. Klára Bijoková 20. Kristýna Kolárová 20. Lucie Kuczyńská
21. Maria Krepková 21. Zuzana Borbélyová 21. Bára Szotkowská
22. Jan Šobra 22. Kristina Oravčíková 22. Tereza Goldová
23.Lada Šindelová 23. Kamila Pospěchová 23. Lucie Šustková
24.Nikol Indráková 24.Eliška Reichenbachová 24. Nikol Kolářová
25.Karolína Kalusová 25.Anna Marie Slobodová 25. Marie Panzenbergerová
26. Adina Večeřová 26. Adam Kolář
27. Tereza Škarpová 27. Dominika Uherková
28. Jakub Šedý 28. Nikola Bártová
29. Hana Guziurová 29. Romana Prudká
30. Adam Matušík 30. Aneta Richterová
31. Ewa Wierzgoňová 31. Helena Cemerková
32.Zuzana Štiglincová 32. Pavla Pištěková
33. Ivana Paloszová 33. Tereza Šteflíčková
34. Martin Stehlík 34. Marek Bulava
35. Helena Hřívová 35. Veronika Čujková
36. Nikola Muchová 36. Jan Ráček
37. Natálie Nagyová 37.Patricie Lara Polehňová
38. Nikola Fiurášková

39. Michaela Prchalová

40. Jana Mastná

41. Sandra Jaroňová

Dle počtu soutěžících předpokládáme, že 2. kategorie začne zhruba v 10.30 hodin, 3. kategorie v 11.15 hodin, 4. kategorie ve 12.15 hodin.

27. března 2015 od 10.00 hodin

2. výběrové kolo soutěže – výběr finalistů

Zpěv s hudebním podkladem (podklad musí být pouze v klasickém hudebním formátu CD, nesmí obsahovat druhé hlasy a chóry, porota určí, zda jsou příp. nahrané druhé hlasy navádějící, v takovém případě může být soutěžící diskvalifikován), podklad musí být řádně označen jménem soutěžícího, soutěžní kategorií, číslem a názvem písně.

Výběrová kola jsou NEVEŘEJNÁ!, to znamená, že každý soutěžící bude v sále pouze s porotou. Výběr písně v 1.a v 2. výběrovém kole nemusí být stejný. 
Místo konání:  KD Radost, ul. Alšova 11, Havířov

 

DO VZDÁLENĚJŠÍCH ZAHRANIČNÍCH MĚST POJEDOU ČLENOVÉ POROTY NA ŘÁDNÁ PŘEDKOLA SOUTĚŽE PO VZÁJEMNÉ DOMLUVĚ!

15. května 2015

3. kolo soutěže – FINÁLE GALAKONCERT TALENT – výběr absolutních vítězů

Zpěv s hudebním podkladem (podklad by měl být stejný jako ve 2. výběrovém kole nebo jak určí porota)

Finále soutěže je VEŘEJNÉ! – pro školy, ale i rodiče a příznivce soutěžících v KD Petra Bezruče, ul. Hlavní třída 31a, Havířov.

V porotě zasednou profesionální hudebníci z Havířova a okolí.

Tomáš Kovalčík - předseda poroty
Iveta Kočí Palkovská
Danuše Starečková
Jiří Bořuta
Pavel Baumgartner